TELEPHELYÜNK

T-Takács Kft.

Szerviz

Nyitvatartási idő

Nyitva tartás a szezon idején: (3.1. – 10.15)
Hétfő – Csütörtök 8:00 – 17:00 Péntek 8:00 – 16:00

Nyitva tartás szezonon kívül: (10.16. – 2.28)
Hétfő – Csütörtök 8:00 – 16:00 Péntek 8:00 – 15:00

MUNKATÁRSAINK

Fekete Zoltánné Júlia
Kereskedelmi igazgató
+36 30 429 3261
feketej@ttakacs.hu
Mikula András
Öntözés és szivattyútechnika értékesítő-szaktanácsadó
+36 30 677 7354
mikulaa@ttakacs.hu
Takács Róbert
Öntözés és szivattyútechnika értékesítő-szaktanácsadó
+36 30 433 6411
takacsr@ttakacs.hu
Kakuk Krisztián
Értékesítő-szaktanácsadó
+36 30 677 7364
kakukk@ttakacs.hu
Németh Olivér
Értékesítő-szaktanácsadó
+36 30 705 0154
nemetho@ttakacs.hu
Mihalkovics Gábor
Öntözés és szivattyútechnika értékesítési vezető
+36 30 359 7144
mihalkovicsg@ttakacs.hu
Kurucsai Csaba
Tótechnika értékesítő-szaktanácsadó
+36 30 677 7304
kurucsaic@ttakacs.hu
Pálos Brigitta
Kereskedelmi asszisztens
+36 30 174 7138
palosb@ttakacs.hu
Barta Csaba
Tótechnikai értékesítő-szaktanácsadó
+36 30 429 3215
bartacs@ttakacs.hu
Bíró Gáborné
Könyvelés
+36 30 199 8064
biroe@ttakacs.hu
Kittel Emese
Öntözéstechnikai asszisztens
+36 30 018 3860
kittele@ttakacs.hu
Tóth Miklós
Fuvarszervezés
+36 30 223 4961
tothm@ttakacs.hu
Halász Richárd
Raktárvezető
+36 30 019 9848
halaszr@ttakacs.hu
Varga István
Szerviz
+36 30 148 3865
vargai@ttakacs.hu
Bakó Karolina
Kereskedelmi asszisztens
+36 30 137 5969
bakokarolina@ttakacs.hu
Az oldal használatával elfogadja az adatkezelési és cookie szabályzatunkat.