KAPCSOLAT


T-TAKÁCS, Kft

Cím: 1106 Budapest, Maglódi út 12/B

Telefon: +36 1 260 0177

Fax: +36 1 431 0013

E-mail: info@ttakacs.hu

Nyitva tartás a szezon idején: (3.1. – 10.15)
Hétfő – Csütörtök 8:00 – 17:00 Péntek 8:00 – 16:00

Nyitva tartás szezonon kívül: (10.16. – 2.28)
Hétfő – Csütörtök 8:00 – 16:00 Péntek 8:00 – 15:00

googlemap

GPS koordináták: N 47° 29’ 05”     E 19° 09’ 35”


Munkatársaink

Fekete Zoltánné Júlia

Kereskedelmi igazgató

+36 30 429 3261

feketej@ttakacs.hu

Imre Krisztina

Értékesítő-szaktanácsadó

+36 30 429 3241

imrek@ttakacs.hu

Barta Csaba

Tótechnikai értékesítő-szaktanácsadó

+36 30 429 3215

bartacs@ttakacs.hu

Mikula András

Öntözés és szivattyútechnika értékesítő-szaktanácsadó

+36 30 677 7354

mikulaa@ttakacs.hu

Mihalkovics Gábor

Öntözés és szivattyútechnika értékesítő-szaktanácsadó

+36 30 359 7144

mihalkovicsg@ttakacs.hu

Kakuk Krisztián

Világítástechnika értékesítő-szaktanácsadó

+36 30 677 7364

kakukk@ttakacs.hu

Kurucsai Csaba

Tótechnika értékesítő-szaktanácsadó

+36 30 677 7304

kurucsaic@ttakacs.hu


Kapcsolat űrlap:

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

Archívum